Mesaj gönder
tamam
GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. 86- 020-89853372 sales@belparts-china.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,Aracısı,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Belparts

 • No. Çalışanları

  >100

 • Yıllık satış

  2000000-3000000

 • Yıl kurulan

  2013

 • İhracat p.c

  90% - 100%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86- 020-89853372

Giriş

GZ BELPARTS MÜHENDİSLİK MAKİNA LİMİTED

 

BelpartsGuangzhou'da bulunan Eylül 2013'te kuruldu.Şu anda, bir mağaza, bir depo ve bir ofisin yanı sıra satın alma, satış, paketleme, nakliye ve satış sonrası hizmetler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

İlekapasite ve yetenekleri kazmak ve geliştirmek, ürünler, sevkiyat, dış ticaret, yabancı kültürler, görgü kuralları vb. hakkında düzenli ve düzensiz eğitim ve paylaşımlarımız var. Ayrıca, iletişimi yapmak için sergilere katılıyoruz ve çeşitli ülkelerdeki müşterileri ziyaret ediyoruz.

 

BizimAna ürünler, Ekskavatör Hidrolik yedek parçaları, Hidrolik ana pompa, Dönüş Motoru, Yürüyüş Motoru, Nihai Tahrik Ass'y, Salıncak Cihaz Ass'y, Salıncak Şanzıman, Seyahat Şanzıman, Dişliler, Regülatörler, Tahliye Valfi, Fan motoru ve diğer hidrolik ürünlerdir. orijinal ve satış sonrası kalite.Şimdiye kadar ürünlerimiz yüksek bir üne sahiptir ve kendi markası "Belparts" ile Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Okyanusya'nın her yerine yayılan 125'ten fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. yabancı müşteriler tarafından büyük beğeni topluyor.

 

İçindegeleceğe, şirket kültürümüzü hayata geçirmek için”YARIN İÇİN DAHA İYİSİNİ YAP”, müşterilerimize daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için makine parçaları hakkında daha fazla profesyonel bilgi edinmek ve tedarik ve satış deneyimimizi artırmak için çaba göstereceğiz!Dahası, uzun vadeli, dostane, karşılıklı yarar sağlayan ve kazan-kazan iş ilişkilerine dayalı olarak birlikte daha geniş bir iş alanı geliştirmeye adayacağız.

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Belpartsçeşitli makine ve mühendislik fuarlarında yer alacaktır.Almanya Bauma sergisi, Şanghay Bauma sergisi, Pekin inşaat makineleri fuarı, Brezilya M&T EXPO., vb.

 

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

Geçmiş

 

2013 yılında, Belparts Guangzhou şehrinde kuruldu.

 

2016 yılında, Belparts, 2016 Almanya Bauma sergisinde ve 2016 Şangay Bauma sergisinde yer aldı.

 

2017 yılında, satış departmanımız, depo departmanımız, satın alma departmanımız kuruldu ve görevlerimizi yerine getiriyoruz ve gittikçe daha profesyonel oluyoruz.

 

2017 yılında, Belparts, 2017 Pekin İnşaat Makine Fuarı'na katıldı.

 

2018 yılında, kazıcı hidrolik pompası, hidrolik parçalar, nihai tahrik montajı, salıncak motor montajı, seyahat vitesi, salıncak vitesi ve vites kutusu parçaları vb., ana ürünlerimiz haline gelir.

 

2018 yılında, Belparts, 2018 Şangay Bauma Sergisinde ve 2018 Brezilya M&T EXPO sergisinde yer aldı.

 

2019 yılında, Belparts Almanya Bauma 2019 MUNICH'e katıldı.Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 2Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 3

Hizmet

Belpartsprofesyonel bir dış ticaret şirketidir.2013 yılında kurulduğundan bu yana, bugüne kadar 120'den fazla ülke ve bölge ihracat yapmıştır.Şirketimiz, müşterilere doğru ve üst düzey ürünler sunmak için profesyonel teknik ekibe, eksiksiz parça numarası sistemine ve güçlü resim sistemi kitaplığına sahiptir.Müşterilerin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için firmamız her müşteriye "kazan-kazan durumu yaratmak" amacıyla hizmet vermektedir.Ve kapsamlı bir satış sonrası servisimiz var. Bizi seçerseniz, pişman olmanıza izin vermeyeceğiz 。düşük fiyat 。kalite güvencesi iyi hizmet , hızlı yanıt , neden işbirliği yapmaya çalışmıyorsunuz?

 

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

 

BuradaMüşterilerimizden gelen bazı yorumlar, destekleriniz için teşekkürler ve uzun vadeli işbirliğimiz olmasını umuyoruz.

 

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

 

BizMüşterinin teslim süresini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.Teslimattan önce, müşterilerin yüksek kaliteli ve doğru miktarda mal alabilmelerini sağlamak için ürünlerin parça numarasını ve resimlerini tek tek doğrulamalıyız.

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 2

Ekibimiz

Belpartskaliteli bir çekirdek yönetim ekibine ve deneyimli bir teknik ekibe sahiptir.Kuruluşundan bu yana, şirketimiz uluslararası yetenekleri geliştirmeyi standart olarak alır ve bir grup iş seçkinini birleştirmek için mükemmel platform avantajlarına sahiptir.Çabaları, şirketin uluslararası profesyonel mekanik parçaların hızla ve sürekli olarak geliştirilmesini sağladı, müşterilerin mükemmel ekibimize güvenmesine ve seçmesine izin verdi.

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1