Tüm ülkelere dünya çapında nakliye yapılabilir. Lütfen işlemden önce nakliye masraflarını öğrenin.
Teklif için iletişim
E-posta: belparts02@gmail.com
WhatsApp: +86 189 0220 6952
Lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.
Ürünler
Ürün ayrıntıları
Adedi: 1 adet
fiyat: Negotiable price
Standart ambalaj: ahşap ambalaj
Teslim süresi: 200 adet
Ödeme yöntemi: T/T, PayPal ve Ticaret Güvencesi
Tedarik Kapasitesi: 1000 Adet
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri
Çin
Marka adı
Belparts
Model numarası
Ürün adı:
ekskavatör ana pompası
Başvuru:
Paletli Ekskavatör
Parça Numarası:
Durum:
Orijinal Marka Yenilenmiş
Sevkiyat:
2020
Teslimat:
3- 7 Gün
Ambalaj:
Ahşap CA1SE
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
Negotiable price
Ambalaj bilgileri:
ahşap ambalaj
Teslim süresi:
200 adet
Ödeme koşulları:
T/T, PayPal ve Ticaret Güvencesi
Yetenek temini:
1000 Adet
Vurgulamak
ZX470LC-5G hidrolik pompa
ZX480MT ekskavator pompası
Garanti ile hidrolik pompa
Ürün Açıklaması
Ürün yelpazesi ve yetenekleri
Tam hidrolik kazık pompası seti, kapsamlı ekipman ve fiyat dahilinde 12 ay garanti.
Uyumlu Ürünler
Ek Ürün Kategorileri
  • Hidrolik pompalar
  • Son Sürücü Montajları
  • Swing Motorlar
  • Swing Gear Halkaları
  • Düğme kutuları
Alt ray bileşenleri
  • İzler (Zincirler)
  • Roller
  • İşsizler
  • Çubuklar
# Bölüm No. Bölüm Adı Ne kadar? Fiyat talebi
  9184686 Pompa; PISTON 1
001 4469526 - Düzenleyici. 2
011 0820401 . Piston ASS'Y 2
011A   PISTON 9
011B   .. Ayakkabı 9
013 0820402 SYL. ASS'Y. 1
013A   BLOCK, CYL. 1
013B   .. plaka; VALVE 1
014 0451003 SYL. ASS'Y. 1
014A   BLOCK, CYL. 1
014B   .. plaka; VLAVE 1
030 0820403 - Düz bir kıç. 1
030A   .. PLATE 1
030B   ... BUSHING 1
030C   .. KALK 1
030D   .. BOLT 1
030E   .. PIN 1
030F   .. PIN 1
031 0820404 - Düz bir kıç. 1
031A   .. PLATE 1
031B   ... BUSHING 1
031C   .. KALK 1
031D   .. BOLT 1
031E   .. PIN 1
031F   .. PIN 1